OneHour

Sohbet Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24
  • Version 2.0.0.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Harlex Project LP
Partnerlerin birbirlerini tanıma, flört gibi bir ilişki için önemli sayılabilecek dönemleri ortadan kaldırarak direkt olarak sevgili olmalarını sağlayan uygulama

Küçüklük  yıllarımızdaki uzun  süre karşı cinse açılma dönemi bu uygulama ile ortadan kalkıyor. OneHour ile karşımızdaki insanla sevgili olup olmayacağımıza artık 1 saat içerisinde karar vereceğimiz bir dönemde yaşıyoruz. Geçmişteki bazı değerler yok olsa bile OneHour ile daha kısa sürede karşımızdakine açılabilir ve sevgili olabiliriz.  

  Konum bazlı anonim bir arkadaşlık uygulaması olan OneHour, çevrenizdeki insanlarla 1 saat içerisinde tanışıp kaynaşmanızı sağlıyor. Çalışma mekaniği ise ilk etapta tamamen görselliğe dayanıyor. Çektiğiniz öz çekimi isminizi cisminizi belirtmeden 1 saatliğine yükleyip çevrenizde eşleştiğiniz insanlarla sohbet etmenizi sağlayan uygulamada her şeyi bu süre içerisinde yapmak zorundasınız. Verilen 1 saatlik süre dolduğunda çektiğiniz öz çekim ve mesajların hepsi kendi kendine yok oluyor, bu sayede uygulamada seni rahatsız edebilecek insanların da önüne geçmiş oluyorsunuz.

Aslında bu uygulama tam da günümüz Türk gençliğinin yapısına uygun bir formatta işliyor. Genel olarak bu tarz konularda (hoşlandığınız bir kıza ya da erkeğe açılma) çekingen olan gençler için OneHour tam onlara göre.

 

Uygulama Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Daha Fazla Göster
OneHour indir
DİĞER SÜRÜMLER