OneHour

Sohbet Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32
  • Sürüm 2.0.5
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Harlex Projects Lp
Selfie çekilip 1 saat içinde yakın çevrenizdeki kişiler ile tanışmaya ve dilerseniz onunla eğlenceli vakitler geçirmeye hazır olun.

  OneHour, Türk geliştiriciler tarafından geliştirilip İngiliz Harlex Projects firmasından yatırım alan son derece başarılı ve farklı bir flört uygulamasdır. Arkadaşlık ve flört uygulaması kategorisine yeni bir soluk kazandıracak olan OneHour, selfie çekilerek sizleri yakın çevrenizdeki diğer kişiler ile tanışma fırsatı sunuyor. Eğer karşılıklı beğeniler gelirse uygulama isminiz ya da herhangi bir kişisel diğer bilginiz olmadan karşı tarafınızdaki kişi ile tam bir saat boyunca mesajlaşabilme imkanı sağlıyor. Eğer kişiler birbirinden gerçekten hoşlanmışsa ve ciddi bir şeyler düşünüyorsa zaten bu bir saatlik süre içerisinde hem gerekli bilgileri konuşabilir hem de farklı yollar ile iletişim kurmaya devam edebilirsiniz.

Konser,parti,kafe vb. kalabalık ortamlarda daha çok işe yarayan uygulama belki de sizin hayat arkadaşınızı bulmanızı sağlayacak. Tek bir fotoğraf çekip bir saatliğine yükleyin ve flört edebilecek arkadaşlar bulma şansını kaçırmayın. Henüz çok yeni olmasına rağmen gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşan OneHour'u IOS telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek güzel günler geçirmenizi sağlayabilirsiniz.

OneHour indir